Jadłospis

PLAN ŻYWIENIA NA PAŹDZIERNIK   2020 R.

01-02.10.2020r.

DNI TYGODNIA I ŚNIADANIE II DANIE ZUPA PODWIECZOREK
01.10 czwartek Owsianka z jabłkiem i cynamonem
Pieczywo mieszane, masło, pasztet z soczewicy czerwonej z pieczoną marchewką, ogórek zielony
Kasza bulgur na sypko, gulasz z szynki wieprzowej w sosie własnym, surówka z kapusty czerwonej z rodzynkami (na ciepło)
Kompot truskawkowy
Zupa ogórkowa z koperkiem
Banan




02.10. piątek Płatki jęczmienne na mleku
Pieczywo mieszane, masło, omlet z papryką czerwoną posypane szczypiorkiem
Makaron z łososiem, szpinakiem i suszonymi pomidorkami
Kompot malinowy
Barszcz czerwony z majerankiem Jabłko, śliwki sezonowe

05-09.10.2020r.
DNI TYGODNIA I ŚNIADANIE II DANIE ZUPA    PODWIECZOREK
05.10. poniedziałek Kaszka manna z malinami
Pieczywo mieszane, masło,  pasta jajeczna z awokado i z marchewką, pomidor bez skórki
Risotto mięso- warzywne (drobiowe)
Kompot wieloowocowy
Barszcz biały l

Jabłko, chałka drożdżowa z masłem
06.10. wtorek Kawa zbożowa na mleku
Pieczywo mieszane, masło, ser żółty, ogórek zielony
Dżem niskosłodzony 10g
Puree ziemniaczane z dynią, schab duszony w jarzynach, fasolka szparagowa z wody okraszana masełkiem
Kompot ze świeżych owoców
Kapuśniak z kiszonej kapusty
Kisiel wiśniowy z tartą gruszką  (własny wyrób)
07.10 środa Płatki orkiszowe na mleku
Pieczywo mieszane, masło, parówka z wody, keczup, ogórek, marchewka- warzywne paluszki do schrupania
Naleśniki cynamonowe z twarożkiem truskawkowym polane jogurtem z wanilią
Kompot jagodowy
Zupa Kolorowa witamina
winogron, śliwki
08.10.czwartek Płatki kukurydziane na mleku
Pieczywo mieszane, masło, hummus z pieczoną papryką  (własny wyrób), ogórek kiszony
Ziemniaki z wody z koperkiem, kotlet włoski, buraczki z jabłkiem
Kompot z czarnej porzeczki
Zupa pomidorowa z makaronem Smoothie z brzoskwini, truskawek, banana
09.10. piątek Owsianka na mleku
Pieczywo mieszane, masło, pasta jajeczna z koperkiem, papryka i kalarepa do schrupania
Ryz paraboliczny z kurkumą, ryba po grecku
Kompot z jabłek
Zupa z fasolki szparagowej   



Mus owocowo-warzywny, chlebek ryzowy

12-16.10.2020r.
DNI TYGODNIA I ŚNIADANIE II DANIE ZUPA PODWIECZOREK
12.10 poniedziałek Płatki ryżowe z gruszką i cynamonem na mleku
Pieczywo mieszane 75g, masło, wędlina, pomidor bez skórki, szczypiorek
Makaron z twarogiem z musem jagodowym, wanilią
Kompot wieloowocowy
Moc Papaja-

Kalarepa, papryka czerwona- warzywa do schrupania, chrupki kukurydziane
13.10 wtorek Jaglanka na mleku z bananem, daktylami
Pieczywo mieszane, masło,  pasta z twarogu i ogórka zielonego, papryka czerwona
Kopytka, udziec z indyka w sosie własnym, surówka z ogórka kiszonego
Kompot wieloowocowy
Zupa Pomidorowa z ryżem
Jabłko

14.10 środa Kakao z miodem
Pieczywo mieszane, masło, pasta jajeczna z suszonymi pomidorami  podana na liściu sałaty, ogórek zielony
Ziemniaki z wody, potrawka z kurczaka z groszkiem i marchewką
Kompot truskawkowy
Rosół z makaronem
Gruszka, śliwki
15.10 czwartek Kluski lane na mleku
Pieczywo mieszane, masłoser żółty, pomidor bez skórki, ogórek zielony
Dżem
Kasza gryczana, jeżyki cielęce z marchewką  w sosie koperkowym, surówka z selera z rodzynkami  
Kompot z wieloowocowy
Barszcz ukraiński   Ciasto biszkoptowe z owocami – własny wypiek 
16.10. piątek Owsianka na mleku l Pieczywo mieszane, masło, jajko, ser biały z papryką, ogórek zielony
Ziemniaki z wody, ryba zapiekana w ziołach, surówka z kiszonej kapusty z kminkiem
Kompot wiśniowy
Kalafiorowa z koperkiem



Jabłko zapiekane z musem ze śliwek z cynamonem


Dzieci mają dostęp do herbaty (owocowej, ziołowej, czarnej słomkowej), wody niegazowanej, mineralnej,  która podawana jest z sokiem z cytryny, liściem mięty, ewentualnie świeżej bazylii (sezonowo).
Podstawowy plan żywienia ulega modyfikacji zależnie od wskazań dietetycznych dziecka                         np.: nietolerancja glutenu, nietolerancja laktozy, alergia na białko mleka krowiego (na podstawie zaleceń od lekarza).